Sposoby na wybielanie zębów

Sposoby na wybielanie zębów

Miąższ truskawki Jest to bardzo prosty zabieg do wykonania. Wystarczy niewielka ilość miąższu z truskawki, nacierając nim zęby około pięciu minut. Po wykonanym zabiegu należy przepłukać usta wodą i użyć nici dentystycznej do usunięcia ewentualnych pestek, które mogły zostać w szczelinach między zębami.

Soda oczyszczona. Aby przeprowadzić wybielanie zębów za pomocą sody oczyszczonej, umieść niewielką ilość proszku na szczoteczkę do zębów i wyszczotkuj zęby, inną opcją jest dodanie sody oczyszczonej do pasty do zębów, którą używamy każdego dnia.

Sok z cytryny

Do wybielenia zębów tą metodą potrzebna nam będzie pasta, którą przygotujemy mieszając odrobinę soli z sokiem z cytryny. Sól z powodzeniem można zastąpić sodą oczyszczoną. Należy dobrze wyszczotkować zęby, po czym opłukać usta zimną wodą.

Ocet jabłkowy

Pastę, którą użyjemy do wybielania zębów przygotujemy w następujący sposób. Wymieszajmy trochę octu jabłkowego z sodą oczyszczoną, tworząc gęstą pastę. Następnie dobrze wyszczotkujmy nasze zęby, po szczotkowaniu wypłukujmy usta zimną wodą. Skórka pomarańczy i liść laurowy. Jest to bardzo skuteczna metoda, choć mało znana. Należy rozdrobnić skórkę pomarańczy z liśćmi laurowymi i tak przygotowaną mieszaniną nacierać zęby, powinniśmy się postarać, aby dotrzeć do wszystkich miejsc. Po zakończeniu należy wypłukać usta zimną wodą. Wybielanie zębów to sprawa, którą należy powierzyć zaufanej i profesjonalnej osobie. Są to sprawy, które nie mogą zostać przez nas w żaden sposób pominięte, wobec czego warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę. Wiele cennych wskazówek o wybielanie zębów znajdziemy na stronach, na których dana tematyka jest często poruszana. Zdecydowanie warto sięgać do informacji tam zamieszczonych. Postarajmy się nie zapominać o wielu innowacyjnych rozwiązaniach, które zostały dla nas przygotowane.

Dodaj komentarz