Laserowe wybielanie zębów

Laserowe wybielanie zębów

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu, niczym z zagranicznych filmów czy okładek kolorowych czasopism. Niestety, nie wszystkim natura podarowała idealne uzębienie.

Czy w takim razie są jakieś sposoby na to, aby stać się szczęśliwym posiadaczem uśmiechu gwiazdy filmowej? Jak najbardziej! Jeśli narzekamy na krzywe, nieładnie wyglądające zęby z pomocą przychodzi nam nie tylko ortodoncja, ale także laser, dzięki któremu nasze uzębienia stanie się bielsze w zaledwie 45 minut!

Po zabiegu

Dzisiaj chciałabym Wam powiedzieć trochę więcej na temat tej drugiej metody. Postaram się odpowiedzieć na kilka pytań, z którymi najczęściej spotykam się szukając w Internecie wiadomości o laserowym wybielaniu zębów. Ja poddałam się temu zabiegowi prawie miesiąc temu, w klinice. Czym jest laserowe wybielanie zębów? Jest to zabieg, który pozwala na szybkie i efektowne wybielanie zębów. Różnica jest widoczna już po 45 minutach. Najnowocześniejszą metodą, jaka obecnie jest dostępna na rynku jest tzw. akcelerator halogenowy emitujący światło niebieskie o długości fali 480-520 nanometrów.  Specjalistyczny układ optyczny całkowicie eliminuje szkodliwe światło podczerwone oraz ultrafioletowe, co zapewnia bezpieczeństwo podczas zabiegu. Na zęby nakłada się specjalny wybielający żel, który następnie poddaje się działaniu akceleratora. Cały zabieg trwa 45 minut, jest wykonywany w 3 seriach po 15 minut każda.

Odpowiedni wybór

Wybielanie zębów to jedna z tych kwestii, która nie może zostać w żaden sposób zbagatelizowana. Wybór dobrego specjalisty to strzał w dziesiątkę, wobec czego nie warto odkładać tego na później. Wiele cennych wskazówek na temat wyboru odpowiedniego rozwiązania znajdziemy na stronach internetowych, gdzie dana tematyka jest poruszana. Sięgając do informacji tam zamieszczonych szybko przekonamy się, że było warto. Wybielanie zębów powierz zaufanej osobie, która wykona to w należyty sposób.

Dodaj komentarz