Jak kupić samochód bez kredytu?

Jak kupić samochód bez kredytu?

Kredyt, leasing, leasing all in one – opcji jest wiele. Aby wybrać najkorzystniejszą, musisz mieć podstawy wiedzy o różnych metodach finansowania. Znajdziesz je w tym artykule.

Dacia to marka, która cieszy się w Polsce nieustającą popularnością. Głównym składnikiem sukcesu jest niezaprzeczalnie stosunek jakości do ceny. Za stosunkowo nieduże pieniądze możemy zakupić solidne auto prosto z salonu. Jednak cóż, jeśli oszczędności nie pozwalają na zakup nowego auta od ręki?

Jakie dokumenty są potrzebne?

Tutaj z pomocą przyjść może kredyt bądź leasing. Standardowy kredyt dla osób fizycznych charakteryzuje się przejrzystymi warunkami i możliwie najprostszą procedurą jego uzyskania. Aby go otrzymać, trzeba pamiętać jedynie o dokumencie tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport) oraz informacjach dotyczących źródła i wysokości średnich dochodów netto z 3 ostatnich miesięcy. Ogromnym plusem kredytu od RCI Banque jest możliwość dopasowania rat do własnych potrzeb. Sami ustalamy poziom wpłaty własnej oraz długość okresu kredytowania, który trwać może nawet 96 miesięcy, czyli 8 lat. Natomiast, jeśli jesteśmy przedsiębiorcą, to prócz opcji kredytowych mamy możliwość skorzystania z leasingu. Polacy w ostatnich latach coraz częściej pobierają kredyty na rozwijanie siebie i swoich pasji. Często celem pobieranego zobowiązania finansowego są wakacje.

Polacy, a zapożyczanie się

Do niedawna mentalność Polaków była taka, że kredyt był istotny, wówczas, kiedy nie miało się pieniędzy. W tej chwili jednak wiele się zmieniło. Ludzie biorą kredyty, bo chcą podnieść dotychczasowy standard, żeby też przeżyć coś niesamowitego. I dlatego na pytanie, czy warto brać kredyt na wakacje odpowiedź może być tylko jedna: TAK. Sama transakcja jest prosta i szybka. Patrząc na przykładzie firmy widać to wyraźnie. Wystarczy kontakt telefoniczny z doradcą firmy. Podczas rozmowy podaje się dane osobowe, informację na temat zarobków, czy aktualnego poziomu życia. Oczywiście, nie trzeba udzielać odpowiedzi, na jaki cel bierze się pożyczkę. Następnie, czeka się chwilę na weryfikację informacji i kiedy zostaną one sprawdzone to od razu można spodziewać się pieniędzy na koncie lub odebrać je osobiście, w oddziale firmy. Można tam też wybrać się osobiście, zamiast dzwonić. Z tej opcji chętniej korzystają seniorzy, dla których firma KredytOK ma przygotowaną również bardzo dobrą ofertę. Czas spłaty uzależniony jest od tego, jaką kwotę pobrano. I już chociażby te informacje wskazują, że pobranie pożyczki nie powinno być skomplikowane. Dzięki temu można pozwolić sobie na wakacje marzeń.

Dodaj komentarz