Atrakcyjne biura w centrum miasta

Atrakcyjne biura w centrum miasta

Każda firma, bez względu na wielkość i rodzaj prowadzonej działalności, powinna posiadać zarówno siedzibę główną, jak i biuro. Wielu przedsiębiorców, zwłaszcza właścicieli małych firm, wynajmuje lokal biurowy, w którym jednocześnie znajduje się siedziba firmy.


Bez wątpienia jest to rozwiązanie korzystne pod względem ekonomicznym, zwłaszcza, gdy biuro znajduje się w atrakcyjnej, łatwo dostępnej lokalizacji.

W centrum czy na obrzeżach miasta?

 

Większość firm decyduje się na wynajem powierzchni biurowych, kierując się przede wszystkim względami stricte ekonomicznymi. Wynajęcie, a także adaptacja lokalu na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż budowa własnego obiektu, pełniącego funkcję biura. Decydując się na wynajem nie trzeba martwić się o niezbędne zezwolenia i projekty budowlane, a co ważniejsze, istnieje możliwość podpisania umowy na czas określony, co jest szczególnie ważne w przypadku przedsiębiorstw, które co pewien czas zmieniają lokalizację. Sporym zainteresowaniem cieszą się biura na wynajem Warszawa-Śródmieście, nic więc dziwnego, że wielu deweloperów decyduje się na inwestycje budowlane z przeznaczeniem na wynajem biur w centralnej części miasta.

Lokalizacja również jest ważna

 

Z całą pewnością biura na wynajem Warszawa-Śródmieście są zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż lokale o takim samym metrażu i standardzie znajdujące się na obrzeżach miasta, zasadniczą różnicą jest jednak cena wynajmu – biura w centrum stolicy są znacznie droższe. Koszty związane z wynajęciem pomieszczeń biurowych dla wielu przedsiębiorców stanowią istotną kwestię, warto jednak pamiętać, że biura na wynajem Warszawa-Śródmieście gwarantują prestiż i wygodny dojazd – do centrum miasta bez problemu można dojechać samochodem, jak również za pomocą komunikacji miejskiej.
Godna podkreślenia jest także rozbudowana infrastruktura Śródmieścia – w centralnej części miasta znajduje się przeważająca większość instytucji publicznych, poczta, banki oraz sklepy. Większa jest także liczba osób przewijających się przez centrum miasta, co dla przedsiębiorców oznacza realną szansę na pozyskanie kolejnych klientów.

Więcej na http://www.officemap.pl/search/list/?city=warszawa&district[]=srodmiescie

Dodaj komentarz